KONST / Litografier / Färglitografi 16285025
nr 1628 5025
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Signerad, numrerad 214/360. Färglitografi, bildmått: 39x30cm, yttermått inklusive ram: 52x41cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:44:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren